Піклуватись, а не просто надавати допомогу, – ось як ми це бачимо!

Про ідею та концепцію медичного центру “Пліч-О-Пліч” розповідає співзасновниця, Ольга Фокаф.

Щодня ми, як лікарі, спостерігали за проблемами, з якими стикається важкохворий та його сім’я – психологічний стрес, неналежне ставлення медперсоналу, брак навичок догляду вдома, недостатня кількість місць в хоспісах, утруднений доступ до знеболення. В результаті – суцільне виснаження та розпач, і це тоді, коли час, проведений разом, такий обмежений!

Спостерігати далі і стояти осторонь – це не про нас. Ми з командою знайшли сили спільно діяти в напрямку розвитку паліативної допомоги в Україні, створивши «Пліч-О-Пліч» – середовище підтримки та довіри, яке надає кваліфіковану медичну допомогу, розгортає домашній стаціонар, прагне полегшити Ваш тягар турботи за важкохворим та викроїти трохи часу для спільного проведення з рідним.

«Пліч-О-Пліч» забезпечує всі 4 складові паліативної допомоги:

  1. Медичну – постійний медсестринський догляд, консультації лікаря-куратора та вузьких медичних спеціалістів, гігієнічні та лікувальні процедури, медична діагностика та реабілітація.
  2. Психологічну – постійний психологічний супровід людини та її сім’ї. Тут ми робимо великий акцент, бо знаємо, наскільки важлива психологічна підтримка в складній життєвій ситуації.
  3. Соціальну – турбота доглядальниці тривалістю 4, 8, 12 чи 24 години на добу. Також ми готові взяти на себе доставку продуктів чи ліків, надати в оренду візок чи протипролежневий матрац. Ми індивідуально підходимо до запиту та вирішення проблем кожної сім’ї.
  4. Духовну – духовний супровід паліативних пацієнтів з врахуванням їхніх релігійних переконань і потреб. 

“В мені щось відгукнулось, коли я побачила цю картинку. Десь так я в голові й малюю своє бачення про медичний центр «Пліч-о-Пліч» – сім’я всередині, а лікар обіймає і оберігає сім’ю. Між ними повна довіра. Вони члени однієї групи, яка має спільну ціль”. Source: Pinterest

Щодня тисячі людей в Україні страждають через відсутність якісної паліативної допомоги: доступу до знеболення, консультацій професійних медичних спеціалістів, через соціокультурні бар’єри. 

Разом з тим ми віримо, що жодна людина не повинна бути самотньою чи страждати від болю. Саме тому команда медичного центру буде пліч-о-пліч з вами в найважчих моментах. 

Покладіться на нас в своїх турботах – ми знайдемо спосіб, як їм зарадити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *